Feyza Çıpa Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Feyza Çıpa Fan Club

Feyza Çıpa Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD

+3
Feyza-Koliq
Feyza-Koliq-Özge
ggülçin
7 posters
YazarMesaj
ggülçin
Admin

öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD Empty
MesajKonu: öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD   öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 9:24 pm

Okullardan mavi önlüğü kaldırmayı planlayan Milli Eğitim Bakanlığı, hazırladığı yeni kıyafet modellerini internet sitesinden yayımladı.
öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD 70fc8658539627e6897659d48a49eb28
ANKARA - Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), planlanan yeni düzenlemeyle 2009-2010 eğitim öğretim yılından itibaren ilköğretim okullarında mavi önlük mecburiyetini kaldırıyor. Bakanlık, yeni kıyafet düzenlemesiyle ilgili modelleri bir yıl önceden internet sitesine koydu. Kıyafet modelleri ilköğretim 1, 2, 3, 4, 5. sınıflar, 6, 7, 8. sınıflar ve ortaöğretim öğrencileri için ayrı ayrı tasarlandı. Kış ve Bahar mevsimleri için farklı hazırlanan modellerin spor tarzları dikkat çekti.

İLKÖĞRETİMDE YENİ MODELLER
öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD Ea039a72350c0d47e9fe52fa2d76aec3

Yeni kıyafetlerin özellikleri şöyle:

İlköğretim: Kız çocuklar bahar mevsiminde polo yaka kısa duble kollu etek ucu yanlardan yırtmaçlı tişört, sol göğüs üstünde okul arması; altta tüm pilili, pililer basen hizasına kadar dikişli, etek boyu diz hizası, ekose kumaşlardan etek. Tişört renginde soket çorap. Etekler düz renkli ve sol yanı tek sıra düğmeli de olabilecek.
Kış mevsiminde, süveter, uzun kollu kalın tişört ve kumaş pantolon da giyilebilecek. Kız öğrenciler kış aylarında kolları çıkarılıp yelek olarak kullanılan polar mont da giyebilecek.

Erkeklere de bahar mevsiminde polo yaka tişört, kumaş pantolon, kışın süveter, polar mont serbest olacak.

LİSE ÖĞRENCİLERİNİN KIYAFETLERİ

öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD E57f1a32b0726ac658bd1075655d5dd7

Liseli kızlar için bahar mevsiminde gömlek, boyunda okul armalı kravat, fular, süveter, sıfır yaka bluz, pantolon, kış mevsiminde gömlek, triko kazak, yelek, boyu diz hizasında etek ve jile, ceket, mont, mus çorap hazırlandı.
Kızlar baharda gömlek-pantolon-süveter, gömlek-jile, bluz-etek-yelek, bluz-jile; kışın gömlek-etek-süveter-ceket, gömlek-jile-ceket, gömlek-etek-yelek-ceket, triko kazak-jile-mont kombinasyonu yapabilecek.

Liseli erkekler için de gömlek, kravat, kumaş pantolon, süveter, ceket, yelek, istenildiğinde yelek olarak kullanılabilecek mont modelleri tasarlandı.
Feyza-Koliq-Özge
Admin
Feyza-Koliq-Özge

MesajKonu: Geri: öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD   öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 2:28 pm

SaoL cnm.
https://feyzafanclub.yetkin-forum.com
Feyza-Koliq

MesajKonu: Geri: öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD   öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 2:28 pm

Feyza-Koliq-Özge demiş ki:
SaoL cnm.
!.PRENSES.!

MesajKonu: Geri: öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD   öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 2:54 pm

Feyza-Koliq-Özge demiş ki:
SaoL cnm.
amyist~~.

amyist~~.

MesajKonu: Geri: öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD   öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:45 pm

saol cnm
Feyza-mm

Feyza-mm

MesajKonu: Geri: öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD   öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 6:56 pm

çok tşk canım Smile
fayza*qolik*cansu

fayza*qolik*cansu

MesajKonu: Geri: öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD   öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 11:05 pm

SaoL canım

öğrencilerin yeni kıyafetlerii :DD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Feyza Cipa Imzalar Yeni
» Baba Ocagi Yeni Fotolar